Economie & Finance Politique Russie Transport Ukraine

Угода про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. Експорт послуг. Інфографіка

Originally published on the website of Центр UA, texty.org.ua and Українська Правда

Bez tytułu

Цього разу ми пропонуємо інфографіку, котра пояснює ще дві сфери торгівлі, в яких очікуються значні зміни після підписання угоди. Минулого тижня інфографіка стосувалася торгівлі сільськогосподарськими товарами. Цього разу – скасування бар’єрів у торгівлі послугами, а також часткового спрощення руху робочої сили.

Про експорт послуг важко говорити предметно, адже це не товар, який виготовляється за певними правилами, транспортується, перетинає кордон, продається і споживається в іншій країні.

Особливість послуг у тому, що вони споживаються в момент створення. В розділах Угоди, які стосуються експорту послуг, практично немає цифр, і користь від змін, які стануться після підписання Угоди, важко виміряти монетарно.

Ще одна особливість розділів угоди про надання послуг – у них йдеться лише про заборони та обмеження.

Будь-яка діяльність, яка не згадується в угоді, може вільно вестися українськими підприємцями на території ЄС. Всі винятки – прописані в документі, і жодні інші обмеження, не передбачені ним, застосовуватися не можуть.

Отже, це гарантія, що в діяльність українських підприємств не втрутяться і її не заборонять, незважаючи на те, як змінюватиметься національне законодавство кожної з країн-членів ЄС.

Journaliste et voyageur, je suis un Européen d'origine française et observateur insatiable de la composition, décomposition et recomposition du continent. Depuis 2011 en Ukraine, je suis en permanence sur les routes, afin de suivre les évolutions et révolutions qui secouent ce pays. L'occasion d'affiner mon regard sur les différences - et ressemblances - qui font cette autre Europe.

0 comments on “Угода про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. Експорт послуг. Інфографіка

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :