Economie & Finance Politique Ukraine

Українська правда: Угода про асоціацію між Україною і ЄС

Originally published on the website of Центр UA, texty.org.ua and Українська правда

Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Переваги для малого та середнього бізнесу. Інфографіка

ukr

« Українська правда » продовжує друкувати серію інфографік « Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Шлюбний контракт у картинках ».

У наступній інфографіці йдеться про зміни, які стосуватимуться трьох основних категорій малого та середнього бізнесу: виробників, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності (міжнародних торгівців) та постачальників послуг.

Зауважимо, що твердження, зроблені в інфографіці, моделюють ідеальну ситуацію, коли угода в усіх її частинах виконується повною мірою, вчасно й ефективно.

Закладений в Угоді про асоціацію принцип, який стосується виробників, – менше контролю з боку держави й більше відповідальності власне підприємців. Їм слід очікувати змін у сертифікації промислових товарів та запровадження корпусу європейських стандартів у виробництві харчів, що дозволить продавати українську продукцію до країн ЄС та більшості країн світу.

Суб’єктам ЗЕД угода має спростити процедуру проходження митниці. Постачальники послуг отримають додаткові гарантії для здійснення своєї діяльності на території ЄС незалежно від змін у національному законодавстві кожної з країн – членів Євросоюзу.

Крім того, в документі йдеться про цілу низку змін у методології й принципах, за якими працюватимуть органи контролю. Ці зміни націлені на знищення необхідності давати хабарі чиновникам як неодмінної умови ведення бізнесу в Україні.

Автори проекту – громадська організація « Центр-UA » спільно з TEXTY.org.ua. За підтримки Міжнародного фонду « Відродження »

Journaliste et voyageur, je suis un Européen d'origine française et observateur insatiable de la composition, décomposition et recomposition du continent. Depuis 2011 en Ukraine, je suis en permanence sur les routes, afin de suivre les évolutions et révolutions qui secouent ce pays. L'occasion d'affiner mon regard sur les différences - et ressemblances - qui font cette autre Europe.

0 comments on “Українська правда: Угода про асоціацію між Україною і ЄС

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

w

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :