Economie & Finance Energie Politique Ukraine

Українська правда: Угода про асоціацію: Захист прав споживачів. Інфографіка

Originally published on the website of Центр UA, texty.org.ua and Українська правда

Bez tytułu

« Українська правда » продовжує друкувати серію інфографік « Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Шлюбний контракт у картинках ».

Цього разу графіка стосуватиметься захисту прав споживачів: гарантування стандартів безпечності продукції, доступу до дешевших і якісніших харчів, безпосереднього захисту споживачами своїх прав у разі їх порушення та можливості подавати колективні судові позови.

Асоціація з ЄС не обіцяє швидких та безболісних змін і миттєвого покращення життя кожного українця. Натомість вона передбачає впровадження величезної кількості нових норм і правил, які зрештою дадуть додатковий поштовх для розвитку вітчизняного виробництва та забезпечать максимально можливий захист для споживачів.

Найбільше змін стосуватиметься виробництва сільськогосподарської продукції та харчів. Згідно з Угодою про асоціацію, всі продукти харчування, призначені для продажу, в Україні мають вироблятися відповідно до європейських норм.

Таким чином продукція стане безпечнішою для українців, а також автоматично, без додаткової сертифікації, отримає доступ на ринки країн-членів ЄС. Нові правила гри не повинні стати шоком для української економіки – перехід відбуватиметься поступово, однак із досягненням найбільшої вигоди лише після виконання всіх положень угоди щодо виробничих стандартів.

Journaliste et voyageur, je suis un Européen d'origine française et observateur insatiable de la composition, décomposition et recomposition du continent. Depuis 2011 en Ukraine, je suis en permanence sur les routes, afin de suivre les évolutions et révolutions qui secouent ce pays. L'occasion d'affiner mon regard sur les différences - et ressemblances - qui font cette autre Europe.

0 comments on “Українська правда: Угода про асоціацію: Захист прав споживачів. Інфографіка

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :