Economie & Finance Politique Ukraine

Українська правда: Що зміниться після підписання Угоди про асоціацію? Структура Угоди

Originally published on the website of Центр UA, texty.org.ua and Українська правда

Громадська організація « Центр UA » разом із texty.org.ua розпочинають проект « Угода про асоціацію між Україною та ЄС: шлюбний контракт у картинках ». Це – перша спроба розповісти про складний і об’ємний документ простими словами у форматі інфографіки. Таким чином ми сподіваємося підняти обізнаність якомога більшої кількості українців щодо переваг та викликів асоціації з ЄС.

Угода про асоціацію – наймасштабніший міжнародний документ, який будь-коли укладала Україна. Робота над ним тривала 5 років, а переклад тексту українською з’явився лише 2 місяці тому. Про що насправді йдеться в Угоді про асоціацію, нині знає зовсім вузьке коло експертів.

Кількість людей, котрі прочитали весь 900-сторінковий документ, можна перерахувати на пальцях. Втім, підписання угоди, яке має відбутися на саміті Східного Партнерства у Вільнюсі в листопаді цього року, матиме величезний вплив на Україну і стосуватиметься без перебільшення кожної сфери нашого життя.

Отже, протягом наступних 2-х місяців на « Українській правді » щотижня по вівторках з’являтиметься чергова інфографіка, яка розкриватиме одну з таких тем: захист прав споживачів; переваги для малого та середнього бізнесу; експорт товарів сільського господарства до ЄС; експорт послуг до ЄС; боротьба з корупцією; соціальний захист і освіта; наука, технології та космос; охорона навколишнього середовища; Угода про асоціацію з ЄС проти Митного союзу.

Із першої інфографіки « Структура Угоди про асоціацію » ви дізнаєтеся, що таке власне Угода про асоціацію, з яких частин вона складається, які практичні вигоди принесе і кому саме, а також – як ЄС контролюватиме виконання взятих Україною зобов’язань.

0 comments on “Українська правда: Що зміниться після підписання Угоди про асоціацію? Структура Угоди

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :